Informace ze světa digitálních fotoaparátů značky Nikon se zaměřením na nejzajímavější zrcadlovky, digitální kompakty a základní fotografické příslušenství.

Digitální fotoaparáty Nikon

Kompakty | Bezzrcadlovky | Zrcadlovky | Příslušenství


Digitální zrcadlovky

Nikon

Digitální zrcadlovka Nikon D7100

Digitální zrcadlovka Nikon D7100

Pokud hledáte výkonnou digitální zrcadlovku pro pořizování výjimečných snímků, pak vám SLR Nikon D7100 může poskytnout ideální základ pro vaše tvůrčí fotografie. Digitální fotoaparát je vybaven 24 megapixelovým snímačem CMOS formátu DX bez antialiasingového filtru, který ve spojení se systémem zpracování obrazu EXPEED 3 dokáže poskytnout prvotřídní fotografie i při vysoké citlivosti ISO (100 – 6400). Nikon D7100 disponuje opravdu rychlým 51 bodovým systémem automatického ostření (AF), který nabízí vysokou spolehlivost... (číst celý článek).

Digitální zrcadlovka Nikon D5100

Digitální zrcadlovka Nikon D5100

Digitální jednooká zrcadlovka Nikon D5100 je vysoce výkonný fotoaparát se zaměřením na amatérské a pokročilé fotografy. Srdcem fotoaparátu je obrazový snímač CMOS formátu DX s 16,2 megapixely, který dokáže zajistit živé snímky s výraznými barvami a nízkou úrovní šumu. Obrazový snímač umí pracovat s vysokou citlivostí ISO 100 – 6400 s možností manuálního navýšení až na hodnotu ISO 25 600. Maximální kvalitu vašich fotografií i při použití vysoké citlivosti ISO zajišťuje výkonný, ale i zároveň dostatečně rychlý obrazový... (číst celý článek).

Digitální zrcadlovka Nikon D3100

Digitální zrcadlovka Nikon D3100

Digitální zrcadlovka Nikon D3100 patří mezi snadno používané fotoaparáty zaměřené na všechny začínající fotografy, kteří chtějí vyzkoušet kvalitu a schopnosti moderních digitálních SLR zrcadlovek. Fotoaparát vám umožní pořizovat nádherné snímky od rodinných příslušníků po okolní krajinu a to díky výkonnému obrazovému snímači CMOS s 14,2 megapixely, který je schopný poskytnou velmi povedené fotografie s živými barvami i při vyšší hodnotě ISO. Začínajícím fotografům poslouží zabudovaný režim průvodce nebo množství poloautomatických... (číst celý článek).Copyright 2014 Fotoaparáty Nikon | O webu | Tento web slouží pouze jako informační průvodce a nejedná se o oficiální stránky společnosti Nikon