Informace ze světa digitálních fotoaparátů značky Nikon se zaměřením na nejzajímavější zrcadlovky, digitální kompakty a základní fotografické příslušenství.

Digitální fotoaparáty Nikon

Kompakty | Bezzrcadlovky | Zrcadlovky | Příslušenství


Informace

Nikon

Základní informace o webu

Jsme tým lidí, které k sobě spojuje vášeň pro fotografování a neskrýváme nadšení pro digitální fotoaparáty značky Nikon. Rozhodně se nesnažíme nahrazovat samotné stránky výrobce, ale naším hlavním cílem je seznámit podobně smýšlející uživatele s nabídkou nejzajímavějších digitálních kompaktů, SLR zrcadlovek nebo foto příslušenství japonské společnosti Nikon. Chceme čtenáře jednoduchou formou upozornit na vybrané produkty z řad moderních digitálních fotoaparátů, které zcela rozhodně stojí za používání a s jejíž nákupem nelze udělat žádnou zásadní chybu.

Prohlášení

Tyto webové stránky slouží pouze jako informační průvodce digitální foto techniky a v žádném případě se nejedná o oficiální stránky společnosti Nikon.

Máte zájem o spolupráci?

Pokud nás budete chtít kontaktovat např. z důvodů případné spolupráce na webu nebo pouze pro získání podrobnějších informací, můžete nás oslovit na e-mailu: projekty@kurucz.czCopyright 2014 Fotoaparáty Nikon | O webu | Tento web slouží pouze jako informační průvodce a nejedná se o oficiální stránky společnosti Nikon