Informace ze světa digitálních fotoaparátů značky Nikon se zaměřením na nejzajímavější zrcadlovky, digitální kompakty a základní fotografické příslušenství.

Digitální fotoaparáty Nikon

Kompakty | Bezzrcadlovky | Zrcadlovky | Příslušenství


Digitální kompakty

Nikon

Digitální kompakt Nikon COOLPIX A

Digitální kompakt Nikon Coolpix A

Pokročilý digitální kompakt Nikon COOLPIX A můžete díky použitému 16 megapixelovému snímači CMOS velikosti APS-C v obrazové kvalitě srovnat s digitální zrcadlovkou. Tento výkonný kompakt také zároveň díky systému zpracování obrazu EXPEED 2 pořizuje fotografie profesionální kvality i při použití vysoké citlivosti ISO, kterou využijete především při nedostatečném osvětlení. Digitální fotoaparát také dokáže ukládat komprimované fotografie v 14-bitovém formátu RAW (NEF), kde zároveň můžete tyto neupravené snímky zpracovávat přímo ve fotoaparátu... (číst celý článek).

Digitální kompakt Nikon COOLPIX P340

Digitální kompakt Nikon Coolpix P340

Digitální kompakt Nikon COOLPIX P340 cílí na pokročilé uživatele, kteří požadují od kompaktního fotoaparátu především vyšší obrazovou kvalitu u všech pořízených fotografií, ale i dostatečné množství pokročilých funkcí. Použití obrazového snímače typu CMOS s moderní technologií přímého osvětlení fotodiod zajišťuje velmi dobré obrazové výsledky i během horšího osvětlení. Rychlé zpracování obrazu zároveň zajišťuje výkonný procesor EXPEED C2, který také umožňuje použití vyšší citlivosti ISO při zachování maximální kvality fotografií společně s kvalitou... (číst celý článek).

Digitální kompakt Nikon COOLPIX P7800

Digitální kompakt Nikon Coolpix P7800

Výkonný digitální fotoaparát Nikon COOLPIX P7800 je vhodný pro všechny zkušené fotografy, kteří ocení rozměrný 12 megapixelový obrazový snímač CMOS BSI s podporou procesoru EXPEED C2 pro zajištění detailních fotografií s vynikající redukcí šumu i během velmi nízké hladiny osvětlení. Manuální nastavení citlivosti ISO v rozmezí 80 - 3 400 můžete také ručně navýšit na hodnotu Hi 1 odpovídající ISO 6 400. Samozřejmostí je podpora formátu RAW, který využívá maximální možnosti zabudovaného snímače a umožňuje zkušeným fotografům... (číst celý článek).Copyright 2014 Fotoaparáty Nikon | O webu | Tento web slouží pouze jako informační průvodce a nejedná se o oficiální stránky společnosti Nikon