Informace ze světa digitálních fotoaparátů značky Nikon se zaměřením na nejzajímavější zrcadlovky, digitální kompakty a základní fotografické příslušenství.

Digitální fotoaparáty Nikon

Kompakty | Bezzrcadlovky | Zrcadlovky | Příslušenství


Bezzrcadlovky

Nikon

Bezzrcadlovka Nikon 1 J3

Bezzrcadlovka Nikon 1 J3

Bezzrcadlovka Nikon 1 J3 se řadí mezi výkonné kompaktní fotoaparáty s výměnnými objektivy a v malém těle nabízí vysoký výkon se schopnostmi digitálních zrcadlovek. Kvalitní snímky zajišťuje 1" obrazový snímač CMOS s rozumným počtem megapixelů (14 MPx) a velmi rychlým automatickým zaostřováním společně s výkonným procesorem EXPEED 3A, který má na starost vysokou obrazovou kvalitu i při použití vyšších hodnot citlivosti ISO. Výjimečně velmi rychlé automatické zaostřování je dosaženo pokročilým hybridním systémem, který pracuje... (číst celý článek).

Bezzrcadlovka Nikon 1 J2

Bezzrcadlovka Nikon 1 J2

Digitální kompakt s výměnnými objektivy (bezzrcadlovka) Nikon 1 J2 je mimořádně kompaktní a také velmi snadno ovladatelný fotoaparát. Srdcem přístroje je 10 megapixelový 1" snímač CMOS typu Nikon CX, který umí ve spolupráci s obrazovým procesorem EXPEED 3 zachytit všechny důležité okamžiky ve vašem životě. Díky opravdu velmi rychlému zaostřování vám neuniknou ani rychle se pohybujících objekty a při plném rozlišení dokáže digitální fotoaparát pořizovat i snímky o frekvenci 60 sn./s. Jako praktický zdroj světla v interiéru vám může posloužit... (číst celý článek).Copyright 2014 Fotoaparáty Nikon | O webu | Tento web slouží pouze jako informační průvodce a nejedná se o oficiální stránky společnosti Nikon