Informace ze světa digitálních fotoaparátů značky Nikon se zaměřením na nejzajímavější zrcadlovky, digitální kompakty a základní fotografické příslušenství.

Digitální fotoaparáty Nikon

Kompakty | Bezzrcadlovky | Zrcadlovky | Příslušenství


Archiv fotoaparátů 2014

Nikon

Digitální zrcadlovka Nikon D5100

Digitální zrcadlovka Nikon D5100

Digitální jednooká zrcadlovka Nikon D5100 je vysoce výkonný fotoaparát se zaměřením na amatérské a pokročilé fotografy. Srdcem fotoaparátu je obrazový snímač CMOS formátu DX s 16,2 megapixely, který dokáže zajistit živé snímky s výraznými barvami a nízkou úrovní šumu. Obrazový snímač umí pracovat s vysokou citlivostí ISO 100 – 6400 s možností manuálního navýšení až na hodnotu ISO 25 600. Maximální kvalitu vašich fotografií i při použití vysoké citlivosti ISO zajišťuje výkonný, ale i zároveň dostatečně rychlý obrazový... (číst celý článek).

Digitální kompakt Nikon COOLPIX P7800

Digitální kompakt Nikon Coolpix P7800

Výkonný digitální fotoaparát Nikon COOLPIX P7800 je vhodný pro všechny zkušené fotografy, kteří ocení rozměrný 12 megapixelový obrazový snímač CMOS BSI s podporou procesoru EXPEED C2 pro zajištění detailních fotografií s vynikající redukcí šumu i během velmi nízké hladiny osvětlení. Manuální nastavení citlivosti ISO v rozmezí 80 - 3 400 můžete také ručně navýšit na hodnotu Hi 1 odpovídající ISO 6 400. Samozřejmostí je podpora formátu RAW, který využívá maximální možnosti zabudovaného snímače a umožňuje zkušeným fotografům... (číst celý článek).

Digitální zrcadlovka Nikon D7100

Digitální zrcadlovka Nikon D7100

Pokud hledáte výkonnou digitální zrcadlovku pro pořizování výjimečných snímků, pak vám SLR Nikon D7100 může poskytnout ideální základ pro vaše tvůrčí fotografie. Digitální fotoaparát je vybaven 24 megapixelovým snímačem CMOS formátu DX bez antialiasingového filtru, který ve spojení se systémem zpracování obrazu EXPEED 3 dokáže poskytnout prvotřídní fotografie i při vysoké citlivosti ISO (100 – 6400). Nikon D7100 disponuje opravdu rychlým 51 bodovým systémem automatického ostření (AF), který nabízí vysokou spolehlivost... (číst celý článek).

Digitální kompakt Nikon COOLPIX P340

Digitální kompakt Nikon Coolpix P340

Digitální kompakt Nikon COOLPIX P340 cílí na pokročilé uživatele, kteří požadují od kompaktního fotoaparátu především vyšší obrazovou kvalitu u všech pořízených fotografií, ale i dostatečné množství pokročilých funkcí. Použití obrazového snímače typu CMOS s moderní technologií přímého osvětlení fotodiod zajišťuje velmi dobré obrazové výsledky i během horšího osvětlení. Rychlé zpracování obrazu zároveň zajišťuje výkonný procesor EXPEED C2, který také umožňuje použití vyšší citlivosti ISO při zachování maximální kvality fotografií společně s kvalitou... (číst celý článek).

Archiv fotoaparátů 2014 | 2013Copyright 2014 Fotoaparáty Nikon | O webu | Tento web slouží pouze jako informační průvodce a nejedná se o oficiální stránky společnosti Nikon