Informace ze světa digitálních fotoaparátů značky Nikon se zaměřením na nejzajímavější zrcadlovky, digitální kompakty a základní fotografické příslušenství.

Digitální fotoaparáty Nikon

Kompakty | Bezzrcadlovky | Zrcadlovky | Příslušenství


Archiv fotoaparátů 2013

Nikon

Digitální zrcadlovka Nikon D3100

Digitální zrcadlovka Nikon D3100

Digitální zrcadlovka Nikon D3100 patří mezi snadno používané fotoaparáty zaměřené na všechny začínající fotografy, kteří chtějí vyzkoušet kvalitu a schopnosti moderních digitálních SLR zrcadlovek. Fotoaparát vám umožní pořizovat nádherné snímky od rodinných příslušníků po okolní krajinu a to díky výkonnému obrazovému snímači CMOS s 14,2 megapixely, který je schopný poskytnou velmi povedené fotografie s živými barvami i při vyšší hodnotě ISO. Začínajícím fotografům poslouží zabudovaný režim průvodce nebo množství poloautomatických... (číst celý článek).

Bezzrcadlovka Nikon 1 J2

Bezzrcadlovka Nikon 1 J2

Digitální kompakt s výměnnými objektivy (bezzrcadlovka) Nikon 1 J2 je mimořádně kompaktní a také velmi snadno ovladatelný fotoaparát. Srdcem přístroje je 10 megapixelový 1" snímač CMOS typu Nikon CX, který umí ve spolupráci s obrazovým procesorem EXPEED 3 zachytit všechny důležité okamžiky ve vašem životě. Díky opravdu velmi rychlému zaostřování vám neuniknou ani rychle se pohybujících objekty a při plném rozlišení dokáže digitální fotoaparát pořizovat i snímky o frekvenci 60 sn./s. Jako praktický zdroj světla v interiéru vám může posloužit... (číst celý článek).

Digitální kompakt Nikon COOLPIX A

Digitální kompakt Nikon Coolpix A

Pokročilý digitální kompakt Nikon COOLPIX A můžete díky použitému 16 megapixelovému snímači CMOS velikosti APS-C v obrazové kvalitě srovnat s digitální zrcadlovkou. Tento výkonný kompakt také zároveň díky systému zpracování obrazu EXPEED 2 pořizuje fotografie profesionální kvality i při použití vysoké citlivosti ISO, kterou využijete především při nedostatečném osvětlení. Digitální fotoaparát také dokáže ukládat komprimované fotografie v 14-bitovém formátu RAW (NEF), kde zároveň můžete tyto neupravené snímky zpracovávat přímo ve fotoaparátu... (číst celý článek).

Bezzrcadlovka Nikon 1 J3

Bezzrcadlovka Nikon 1 J3

Bezzrcadlovka Nikon 1 J3 se řadí mezi výkonné kompaktní fotoaparáty s výměnnými objektivy a v malém těle nabízí vysoký výkon se schopnostmi digitálních zrcadlovek. Kvalitní snímky zajišťuje 1" obrazový snímač CMOS s rozumným počtem megapixelů (14 MPx) a velmi rychlým automatickým zaostřováním společně s výkonným procesorem EXPEED 3A, který má na starost vysokou obrazovou kvalitu i při použití vyšších hodnot citlivosti ISO. Výjimečně velmi rychlé automatické zaostřování je dosaženo pokročilým hybridním systémem, který pracuje... (číst celý článek).

Archiv fotoaparátů 2014 | 2013Copyright 2014 Fotoaparáty Nikon | O webu | Tento web slouží pouze jako informační průvodce a nejedná se o oficiální stránky společnosti Nikon